DOLAR

9,5376$%-0.5

EURO

11,0847%-0.59

STERLİN

13,1614£%-0.5

GRAM ALTIN

549,86%-1,26

ÇEYREK ALTIN

8.707,54%-1,20

TAM ALTIN

8.707,54%-2,04

ONS

1.792,90%-0,80

BİST100

1.509,20%1,09

BİTCOİN

597994฿%-1.10903

LİTECOİN

1848.73Ł%-1.20009

ETHEREUM

40390Ξ%0.24047

RİPPLE

10.65%1.86322

TETHER

9.58$%-0.07855

İmsak Vakti a 05:56
İstanbul AZ BULUTLU 16°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a
X

Futbol: Toplu sonuç

Futbolda TFF 3. Lig’de 7. hafta maçları yapıldı.

Ligde gruplarda yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

1. Grup

Batman Petrolspor-Karaman Belediyespor: 1-0

Elazığspor-Çatalcaspor: 4-3

Belediye Kütahyaspor-Osmaniyespor: 2-1

Formül Erbaaspor-Kahta 02: 2-0

Nevşehir Belediyespor-Sancaktepe: 4-0

Fatsa Belediyespor- Bergama Belediyespor : 0-0

Hendekspor-1954 Kelkit Belediyespor: 0-1

Arnavutköy Belediyespor-Artvin Hopaspor: 3-1

Bursa Yıldırımspor-Başkent Gözgözler Akademi: 2-0

2. Grup

Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Yomraspor: 1-2

Kızılcabölükspor-Çarşambaspor: 0-0

68 Aksaray Belediyespor-Bitexen Düzcespor: 3-0

Iğdır-52 Orduspor: 1-1

Siirt İl Özel İdaresi-Altındağspor: 1-3

Bayrampaşa-İskenderunspor: 0-1

Kuşadasıspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor: 2-0

Hacettepe-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 1-1

3. Grup

Kardemir Karabükspor-Belediye Derincespor: 0-1

Edirnespor-İçel İdmanyurdu: 0-0

Gümüşhanespor-Karşıyaka: 0-0

Ceyhanspor-Ağrı 1970: 0-0

Ofspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 0-0

Büyükçekmece Tepecikspor-Modafen: 1-0

Karbel Karaköprü Belediyespor-Çankaya: 0-0

Mardin 1969-Esenler Erokspor: 1-1

Orduspor 1967-Fethiyespor: 1-1

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde Kişisel verileriniz, Çerez Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylı bilgi almak için Çerez Veri Politikamızı / Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.

sondakika haberleri

haberler

canlı maç izle

banko tahminler

banko kuponlar

iddaa tahminleri

canlı maç izle

maç izle

canlı maç izle

beinsports izle

taraftarium24 izle

justintv izle

bedava izle

trgool izle

şampiyonlar ligi maç izle

discord sunucuları

discord sunucuları

discord sunucu

discord sunucu

türk discord sunucuları

türk discord sunucuları

discord sohbet sunucuları

discord sohbet sunucuları

discord sunucusu

discord sunucusu

discord public sunucular

discord public sunucular